پرش به محتوای اصلی

اخبار

نامگذاری ساختمان مرکزی مخابرات کرمانشاه به‌نام سردار شهید سلیمانی

نامگذاری ساختمان مرکزی مخابرات کرمانشاه به‌نام سردار شهید سلیمانی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با اشاره به زنده ‌نگهداشتن یاد شهدای انقلاب اسلامی، بیان کرد: یکی از ویژگی‌های سردار سپهبد شهید سلیمانی به عنوان قهرمان ملی و فراملی، اهتمام و تکریم ویژه از خانواده معزز شهدا بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه در مراسم نامگذاری ساختمان مرکزی مخابرات و به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هفته مقاومت درباره شجاعت، شهامت و شهادت‌طلبی سردار سلیمانی گفت: سردار سلیمانی به ‌صورت مستمر در خطوط نبرد حاضر می‌شد و شجاعت و شهامت سردار موجب شد بین همه گروه‌ها و مذاهب مورد احترام باشد.

وی در ادامه افزود: یکی از ویژگی‌های سردار سپهبد شهید سلیمانی به عنوان قهرمان ملی و فراملی، اهتمام و تکریم ویژه از خانواده معزز شهدا بود و حضور مستمر و فعال چندساله ایشان در نبرد با دشمنان در عراق و سوریه، نشانه خستگی‌ناپذیری و صبر بالای شهید سلیمانی بود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه تصریح کرد: زنده ‌نگهداشتن یاد شهدای انقلاب موجب تداوم حرکت انقلاب بوده و کاری که امروز مسئولان این حوزه انجام دادند، نشئت ‌گرفته از یاد و خاطره و برکت خون پاک شهدا به‌ویژه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی است.

آیت الله عُلما امام جمعه کرمانشاه در وصف مقام حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین سیره عملی، بیان کرد: از ویژگی‌های بارز شهید حاج قاسم سلیمانی پیروی مطلق از ائمه اطهار علیهم السلام و مقام معظم رهبری بود.

در ادامه این مراسم ضمن قرائت فاتحه و نثار شاخه گل به مقام والای شهدا به ویژه شهید سلیمانی ساختمان مرکزی مخابرات منطقه کرمانشاه به نام "ساختمان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" مزین شد.

۱۸ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۱۱۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید