پرش به محتوای اصلی

اخبار

اتصال روستای نوشکله سیدرضی به شبکه ملی اطلاعات

اتصال روستای نوشکله سیدرضی به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از اتصال روستای نوشکله سیدرضی شهرستان اسلام آبادغرب به شبکه ملی اطلاعات توسط اپراتور ایرانسل خبر داد و گفت: با تلاش کارشناسان حوزه ارتباطات در این روستا، تلفن ثابت و پوشش تلفن همراه و اینترنت برقرار است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه در جلسه شورای مدیران حوزه ICT بیان کرد: با اجرای طرح توسعه شبکه تلفن همراه و نصب و ارتقای تجهیزات مخابراتی در استان، روستای نوشکله سیدرضی شهرستان اسلام آبادغرب به اینترنت نسل چهارم متصل شده است.
بهنیا افزود: توجه به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق روستایی می‌تواند در قالب مفهوم توانمندسازی در ابعاد گوناگونی چون آموزش، بهداشت، بازاریابی، درآمد و گردشگری نمایان شود.
در ادامه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه بیان کرد: این سایت در روستای نوشکله سیدرضی توسط اپراتور ایرانسل با پوشش اینترنت 2G، 3G و 4G احداث شد و روستاهای زواره کوه و ترازک کسان به ‌صورت اقماری تحت پوشش آنتن‌دهی و اینترنت این سایت قرار می‌گیرند.
وی تصریح کرد: زیرساخت‌های ارتباطی و اینترنتی ارائه شده به روستاها و مناطق محروم از جمله خدمات ارزنده و دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت توسعه دولت الکترونیک و ایجاد تسهیلات ارتباطی برای مردم مناطق محروم است.
 
۲۲ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۹۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید