پرش به محتوای اصلی

اخبار

ایجاد بازار کار برای سربازان مهارت دیده

ایجاد بازار کار برای سربازان مهارت دیده
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری دوره‌های مهارت آموزی بیان کرد: بیش از 370 گواهینامه آموزشی و مهارتی با همکاری مرکز آموزش مهارت‌های تحول دیجیتال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه در جلسه اشتغال، از برگزاری بیش از 20 دوره آموزشی مهارت آموزی سربازان وظیفه در بخش ICT خبر داد.

وی افزود: در این دوره‌ها بیش از 370 گواهینامه آموزشی و مهارتی با همکاری مرکز آموزش مهارت‌های تحول دیجیتال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تعدادی از سربازان مهارت دیده و سربازانی که خدمت سربازی را به اتمام رسانده‌اند به تفکیک رشته تحصیلی اقدام به معرفی آن‌ها به ادارات، دانشگاه‌ها و مراکز دولتی به ویژه مراکز خصوصی که امکان جذب آنها فراهم شده است می‌کند.

بهنیا با اشاره به دستور کار ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص مهارت آموزی سربازان وظیفه در جهت توانمندسازی و اشتغال پذیری سربازان و جذاب شدن دوران سربازی، گفت: این اداره کل در نظر دارد با همکاری بخش خصوصی از توانمندی‌ها و مهارت‌های سربازان ترخیص شده از خدمت که امکان ورود به بازار کار را دارند، فراهم کند.

۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید