پرش به محتوای اصلی

اخبار

اولویت مسئولین اشتغال‌زایی و مهار تورم در استان است

اولویت مسئولین اشتغال‌زایی و مهار تورم در استان است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با اشاره به پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات (بند الف) تبصره ۱۸، گفت: نکته مهم در پرداخت این تسهیلات ایجاد اشتغال است و مهم تر از آن راستی‌آزمایی و تثبیت اشتغال موجود است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه در اولین جلسه کمیته نظارت (بند الف) تبصره 18 با ارائه گزارشی از تعداد طرح‌های مصوب و در دست اقدام از محل (بند الف) تبصره 18 بیان کرد: 4 طرح با مبلغ 5 میلیارد و 600 میلیون تومان در کمیته استانی مصوب شده است.

وی با تاکید بر لزوم همکاری همه جانبه بانک‌های عامل و چگونگی روال پرداخت تسهیلات به متقاضیان تصریح کرد: شرکت‌ها مطابق با شیوه‌نامه ابلاغی مدارک را تهیه و مراحل را طبق آیین‌نامه دریافت تسهیلات بانکی انجام دهند.

بهنیا گفت: شرکت‌های خصوصی تمایل بیشتری به دریافت تسهیلات از محل بند (ب) تبصره 18 به دلیل سود کمتر تسهیلات در مقایسه با بند (الف)، داشته اند.

بهنیا در ادامه جلسه افزود: نکته مهم در پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات (بند الف) تبصره 18، ایجاد اشتغال است و مهم تر از آن راستی‌آزمایی و تثبیت اشتغال موجود است.

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۱۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید