پرش به محتوای اصلی

اخبار

بازدید وزیر ارتباطات از طرح‌های صنعتی استان کرمانشاه

بازدید وزیر ارتباطات از طرح‌های صنعتی استان کرمانشاه
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به‌عنوان یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب، گفت: اجرای این طرح و ارتقای زیرساخت‌های موجود با جدیت در دستور کار است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریاربهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ارتباطی استان، بیان کرد: تمام 34 شهر استان دارای پوشش ارتباطی نسل سوم و چهارم هستند و پهنای باند استان ارتقاء 51 درصدی نسبت به 2 سال قبل داشته است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خطبه‌های پیش از نماز جمعه شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره به راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به‌عنوان یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب، گفت: اجرای این طرح و ارتقای زیرساخت‌های موجود با جدیت در دستور کار است و با راه اندازی فیبرنوری و پرتاب ماهواره، این مشکلات در حال مرتفع شدن است.

زارع پور به نمایندگی از رئیس جمهور در بازدید از وضعیت کار و فعالیت چند واحد تولیدی و صنعتی شهرستان اسلام‌آبادغرب، بیان کرد: طرح‌های تولیدی و صنعتی این شهرستان با پیشرفت‌های قابل قبولی در حال اجرا است.

در ادامه وزیر ارتباطات از واحدهای صنعتی تولید کاغذ، کارخانه قند و گلخانه 25 هکتاری این شهرستان بازدید کرد و افزود: ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه کشاورزی در غرب کشور داریم که می‌تواند نیاز کشور را تامین کند.

همچنین وزیر ارتباطات در بازدید از طرح در حال اجرای پتروشیمی با اعتبار 2500 میلیارد تومان، گفت: با تلاش و پشتکار در جهت احداث و بهره‌برداری این پتروشیمی1800 نفر شغل ایجاد می‌شود.

در پایان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با مردم و مدیران، کارکنان و بازنشستگان حوزه ICT در خصوص مسائل و مشکلات آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۱۲۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید