پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه:

رشد 51 درصدی پهنای باند استان

رشد 51 درصدی پهنای باند استان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با بیان اینکه در 2 سال اخیر پهنای باند اینترنت در استان 51 درصد رشد داشته است، بیان کرد: عدالت در توسعه زیرساخت‌ها مدنظر است که پس از واگذاری تلفن خانگی و تلفن همراه، اینترنت پرسرعت ADSL در روستاها برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریاربهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان با ارائه گزارشی از وضعیت ارتباطی به استاندار کرمانشاه با اشاره به توسعه مناسب زیرساخت‌های ارتباطی در استان افزود: عدالت در توسعه زیرساخت‌ها مدنظر است که پس از واگذاری تلفن خانگی و تلفن همراه، اینترنت پرسرعت ADSL در روستاها برقرار شد.

بهنیا با بیان اینکه در 2 سال اخير پهنای باند اینترنت در این استان 51 درصد رشد داشته است، افزود: تمام شهرهای استان از پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه بهره‌مند شده‌اند.

وی در ادامه این گزارش با اشاره به احداث 448 کیلومتر فیبرنوری روستایی تاکید کرد: پروژه تار برای اتصال 65 سایت و مرکز مخابراتی در 273 روستا در اولویت اجرایی است.

استاندار کرمانشاه از خدمات ارتباطات و زیرساخت استان برای خدمت‌رسانی به مردم ایران به ویژه در تعطیلات نوروز تقدیر کرد و افزود: برای جلوگیری از هرگونه قطعی فیبرنوری و ارتباطات تمامی ارگان‌ها و مردم برای حفاری حتما با مدیریت ارتباطات زیرساخت استان هماهنگی لازم را انجام دهند.

۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۱۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید