پرش به محتوای اصلی

اخبار

اتصال 132 خانوار دیگر در شهرستان سنقروکلیایی به شبکه ملی اطلاعات

اتصال 132 خانوار دیگر در شهرستان سنقروکلیایی به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با اشاره به افزایش تقاضا برای توسعه ارتباطات، گفت: با احداث دو سایت جدید، 132 خانوار در شهرستان سنقروکلیایی به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه در بازدید از روستاهای شهرستان سنقر به بررسی وضعیت ارتباطات توسعه روستایی پرداخت و از 2 سایت احداث شده بهره‌برداری کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه افزود: شهرستان سنقروکلیایی 159 روستای بالای 20 خانوار دارد که 100 درصد روستاها دارای تلفن ثابت و با تلاش همکاران بخش ارتباطات 4 روستا با 132 خانوار و جمعیت 453 نفر به شبکه ملی اطلاعات ایرانسل متصل شدند.

بهنیا در ادامه تصریح کرد: 2 سایت ارتباطی ایرانسل در روستاهای چشمه توران، چشمه قط، حسین آباد قوری چای و قوری چای با قابلیت دسترسی به اینترنت 2G، 3Gو 4G نصب شده است و اهالی این روستاها می‌توانند از پوشش این سایت‌ها بهره‌مند شوند و کیفیت شبکه ارتباطی در این مناطق مطلوب و تبادل اطلاعات دیتای شبکه تلفن همراه مشترکان افزایش پیدا کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در مناطق روستایی استان، رضایت بالایی از خدمات ایرانسل وجود دارد، گفت: مردم درخواست گسترش این خدمات را دارند و تلاش حوزه ارتباطات این است که تمام روستاهای سطح استان را به شبکه ملی اطلاعات متصل کنیم.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۴۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید