اخبار

بررسی وضعیت دستگاه‌های خودپرداز روستایی استان کرمانشاه

بررسی وضعیت دستگاه‌های خودپرداز روستایی استان کرمانشاه
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به جمعیت ساکن و توسعه تولیدات کشاورزی و دامی در روستاها، بیان کرد: فاز دوم ارائه خدمات پولی و بانکی در روستاهای استان در قالب نصب و راه اندازی خودپردازهای پست بانک اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، در جلسه ویدئوکنفرانس با وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات وضعیت دستگاه‌های خودپرداز روستایی استان و وضعیت ارائه خدمات این دستگاه‌ها بررسی و برای رفع مشکلات پیش‌رو برنامه‌ریزی لازم انجام شد.

در این جلسه شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، با اشاره به جمعیت ساکن در روستاها و توسعه تولیدات کشاورزی و دامی در روستاها، بیان کرد: نصب خودپردازهای پست بانک در روستاها علاوه بر ارائه خدمات پولی و بانکی در 24 ساعت شبانه روز، سبب رضایت مضاعف مردم از خدمات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می شود.

بهنیا در ادامه افزود: تعداد 22 دستگاه ATM روستایی طی 2 فاز در روستاهای استان نصب و راه اندازی شده و تمامی خودپردازها فعال و در حال ارائه سرویس به مردم می باشند.

وی در پایان گفت: این طرح در راستای کاهش شکاف دیجیتال و تسهیل ارائه خدمات پولی و بانکی در روستاها است.

براساس این گزارش جلسه ویدئوکنفرانس با وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات درخصوص بررسی وضعیت دستگاه‌های خودپرداز روستایی استان با حضور شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه و مدیران پست‌بانک استان در محل جلسات این اداره کل تشکیل شد.

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید