اخبار

راه اندازی نسل های مختلف تلفن همراه در 82 روستای استان کرمانشاه

راه اندازی نسل های مختلف تلفن همراه در 82 روستای استان کرمانشاه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از اتصال 22 روستای دیگر در استان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه در مراسم رونمایی 1034 روستای کشور به شبکه ملی اطلاعات، گفت: همزمان با افتتاح 312 سایت تلفن همراه در سراسر کشور توسط وزیر ارتباطات، 1034 روستا در سراسر کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

وی تصریح کرد: در استان کرمانشاه  22 روستای استان که فاقد دسترسی به شبکه تلفن همراه بوده و یا دسترسی ضعیف داشتند، به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند که اپراتور ایرانسل متولی انجام این کار شد و برای افتتاح و راه‌اندازی سایتهای نسل دو، سه و چهار تلفن همراه در این تعداد روستا، حدود 71 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه افزود: در اردیبهشت امسال نیز 60 روستای دیگر استان توسط اپراتور همراه اول به شبکه ملی اطلاعات متصل شد که برای راه اندازی این سایت ها در این تعداد روستا حدود 160 میلیارد ریال هزینه شده است.

بهنیا در پایان مراسم، بیان کرد: در مجموع امسال 82 روستای استان با صرف اعتبار 231 میلیارد ریال به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

بر اساس این گزارش، جلسه شورای مدیران بخش ICT همزمان با مراسم رونمایی 1034 روستای کشور به شبکه ملی اطلاعات بصورت ویدئوکنفرانس با حضور شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمیدرضا نوشادفر مدیرکل ارتباطات زیرساخت، فاتح ملایی مدیریت شعب پست بانک و دیگر مسئولین در سالن جلسات این اداره کل تشکیل شد.

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید